To jsou pocity

1. srpna 2013 v 23:49 |  z mého světa
Dneska jsem byla s L v bazéně. Vidět se po pěti letech bylo fajn, hah. Rozumíme si, zaplatil mi vstupenku, šel mě doprovodit.. je milý, hezký, sportovec.. Určitě s ním ještě někam zajdu. Jo a.. hned když mě uviděl v plavkách, se mu postavil, chudáček.

Pak jsem šla před pátou hodinou k R a byla s ním zase až do desíti. Dával mi pusinky na krk. Užírá mě to. Ničí mě to. Já už to asi takhle nezvládnu. Nemůžu bez něj být, nejde to. Mám ho na to moc ráda. Zkoušel to na mě, ale já odmítala. Ptal se proč. ,,Můžeš mít kteroukoliv jinou holku." ,,Ale já chci tebe." Může mít všechny, ale mě ne. A nebo je tu druhá možnost - jen já.

Chtěla bych sex s někým jiným, protože vím, že by mi to bylo jedno. Zvládla bych jim říct ,,Tohle bylo jen o sexu.", ale neudělala bych jim to. Mám hodně kamarádů, které by to bolelo. Vím jaké to je a vím, že oni mě mají rádi jinak, než já je. Ale prostě bych chtěla sex s každým jiným, právě kvůli tomuhle jen o sexu a ve skutečnosti jedině s R. Zajímavé.

Bavila jsem se s ním o tom, zase mi navrhuje vztah "just friends". Řekla jsem mu, že by mi vadil pocit, že má další. Prozradil mi, že měl v posteli celkem 7 holek. A že žádné takové další nejsou, jako teď. Taky jsme si pak povídali o tom, že jen teď o prázdninách má čas i na ostatní holky, ale většinu z toho tráví se mnou, což je pravda. A to po prázdninách skončí, ale na mě ho mít čas bude, protože od sebe bydlíme dvacet sekund. Proto jsme spolu skoro pořád. Ale i tak mi řekl, že bude respektovat, ať se rozhodnu jakkoliv.

Přemýšlím o tom, že do toho půjdu po prázdninách. Protože posledních 14 dnů nejsem v čr a to by mě užíral ten pocit, že teď určitě spí s jinou,.. Nejspíš se budu vídat s L, s R a s dalšíma. Budu si užívat. Teď je pro mě R na prvním místě. A pokud se zvládnu zamilovat do někoho jiného, bude to fajn a pak všechno kolem skončí. Jen si musím dát pozor, aby mě milování s R nezničilo. Asi mi ta bolest, kterou budu cítit, jakmile se vyspí s jinou, bude stát za ten krásný čas s ním. Nevím co mezi námi je. Je to víc než přátelství, ale míň než vztah. Třeba se do mě zamiluje. Má mě rád. Alespoň to. Říkal mi, že právě proto, by bylo dobré friends with benefits, protože když ho znám, vím, že by mě nezklamal. Ale on neví, jak by bolel ten pocit, že se na něj věší ještě jiná.. Ale život je krátký. Měla bych žít. Ale taky si dávat pozor, na to aby se mi neubližovalo. Nebudu děvka. Ale když nemám vztah, můžu si dělat co chci!

EDIT 2.8.
Asi už vím co udělám. Víte, kurvy (jako vážně zaměstnání) mají často taky přítele. Ale odlišují sexuální život a osobní. A tak bych to možná přijmula. Mám ho strašně ráda. A asi jsem ochotná kvůli němu trpět. Asi určitě. Já nevím.. Chce mít možnost spát i s jinýma. Lepší to ale vědět, než doufat, ale tušit, že mě "podvádí". Možná bych mu řekla, že musí odlišovat sexuální a osobní život. A v tom osobní chci být jen já. Stejně nebude mít po prázdninách na jiné slečny čas. Nevím co mám dělat. Tohle je život. A já po něm toužím, i když bych ho chtěla jen pro sebe.

Nejspíš jsem se rozhodla. Není to správné. Ale mně je to jedno. Ublížilo mi už pár kluků. Trápila jsem se, brečela jsem, byla na dně. Ale nakonec jsem to zvládla,.. Když se zamiluju, vždycky je to špatný kluk. Chci se naučit být jako oni. Bitch. Bitch. Bitch. Je mi to už jedno. Bude to mé tajemství. Vždycky jsem byla uvnitř mě hodná a citlivá holka. Někdy jsem to jen nedávala najevo. Nechtěla jsem, aby toho lidé využívali. Strašně nerada jsem ubližovala lidem. Ale to mi zůstane. Budu mít něco jen s klukama, u kterých vím, že je nebude mrzet, když z toho nakonec nic nebude.

Úžasné přírody
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vaness . Vaness . | Web | 2. srpna 2013 v 15:06 | Reagovat

Chudáček L :D Když se mi hned postavil :D

"Nejspíš jsem se rozhodla. Není to správné. Ale mně je to jedno ." Tak to už sem si taky párkrát za život řekla .
A vždycky sem toho potom litovala . Naposledy to bylo s bejvalym ,Honzou . . doteďka mám z toho psychický problémy .
Ale když je člověk zamilovanej tak prostě vidí věci úplně jinak než ve skutečnosti sou :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama