Srpen 2013


Vypnout a neřešit nic

4. srpna 2013 v 22:38 z mého světa
Dneska jsem byla zase s R. Dlouho. Kašlu na vztahy. Mně už je to jedno, vážně. Přísahám. Nejlepší kamarádka na mě kouká jako na děvku. Ale to ze mě udělalo to, že jsem chtěla lásku. Byla jsem naivní. Vždycky. Já už nechci vztah. Jestli mě to někdy potká, oukej. Ale sama ho už hledat nebudu. Vedlo to akorát k slzám. Takhle budu šťatsnější. Vím na čem jsem. Jsme kamarádi. Bavíme se o všem. Jsme skvělá dvojka. A přesto spolu nejsme. ,,My by jsme byli krásnej páreček, co?" řekl mi jednou. Přesto to nechce. Máme ale řadu výhod. Nechci už aby mi kluk ublížil. Snažím se to prostě vypnout. Vypnout city. Nepřemýšlet, ale přitom žít.

Dneska jsem mu ho několikrát kouřila, honila a hrála si s ním. I on se mnou, ale míň, než já s ním. Moc jsem nechtěla. To já jsem tam měla tu moc, měla jsem to pod kontrolou. Často si i přirážel mojí hlavu na jeho penis. Hrála jsem si s jazykem, i s rukama. Vlastně jsme se dneska ani nepolíbili (měl opar, ale nevím jestli to bylo jen tím). A možná to bylo lepší. Připadala jsem si jako děvka, ale líbilo se mi to. Lepší, než se trápit, je to takhle lehčí. Skoro jsme se spolu vyspali, ale dohodli se, že ten tenis (kdo viděl kamrád taky rád, pochopí) necháme na příště - akorát jsem zrovna dostala krámy, heh.

Taky jsme sledovali fotbal. Lehl si na bok a řekl mi, ať vypláznu jazyk. Ležel nade mnou, tak mi ho na něj položil a já se svým jazykem mazlila s jeho kamarádem.

Když jsme šli k číňanům, řekl "Nechceš lízátko?" ,,Nene, nechci." ,,Klidně ti ho koupím." ,,To je v pohodě,.. dneska už jsem měla, přece." a usmála se na něj. Věděl co myslím a začal se taky smát. Jo, dneska jsem ho měla v puse hodněkrát. Stejnětak jako jsem byla dvakrát postříkaná.

Cítím se takhle vážně líp. Volná. A alespoň mě něco naučí. Já tohle všechno zvládnu. Beru to jako výzvu. Už si nenechám ubližovat. Nikdy! Slibuju.

The Darkness of my day

To jsou pocity

1. srpna 2013 v 23:49 z mého světa
Dneska jsem byla s L v bazéně. Vidět se po pěti letech bylo fajn, hah. Rozumíme si, zaplatil mi vstupenku, šel mě doprovodit.. je milý, hezký, sportovec.. Určitě s ním ještě někam zajdu. Jo a.. hned když mě uviděl v plavkách, se mu postavil, chudáček.

Pak jsem šla před pátou hodinou k R a byla s ním zase až do desíti. Dával mi pusinky na krk. Užírá mě to. Ničí mě to. Já už to asi takhle nezvládnu. Nemůžu bez něj být, nejde to. Mám ho na to moc ráda. Zkoušel to na mě, ale já odmítala. Ptal se proč. ,,Můžeš mít kteroukoliv jinou holku." ,,Ale já chci tebe." Může mít všechny, ale mě ne. A nebo je tu druhá možnost - jen já.

Chtěla bych sex s někým jiným, protože vím, že by mi to bylo jedno. Zvládla bych jim říct ,,Tohle bylo jen o sexu.", ale neudělala bych jim to. Mám hodně kamarádů, které by to bolelo. Vím jaké to je a vím, že oni mě mají rádi jinak, než já je. Ale prostě bych chtěla sex s každým jiným, právě kvůli tomuhle jen o sexu a ve skutečnosti jedině s R. Zajímavé.

Bavila jsem se s ním o tom, zase mi navrhuje vztah "just friends". Řekla jsem mu, že by mi vadil pocit, že má další. Prozradil mi, že měl v posteli celkem 7 holek. A že žádné takové další nejsou, jako teď. Taky jsme si pak povídali o tom, že jen teď o prázdninách má čas i na ostatní holky, ale většinu z toho tráví se mnou, což je pravda. A to po prázdninách skončí, ale na mě ho mít čas bude, protože od sebe bydlíme dvacet sekund. Proto jsme spolu skoro pořád. Ale i tak mi řekl, že bude respektovat, ať se rozhodnu jakkoliv.

Přemýšlím o tom, že do toho půjdu po prázdninách. Protože posledních 14 dnů nejsem v čr a to by mě užíral ten pocit, že teď určitě spí s jinou,.. Nejspíš se budu vídat s L, s R a s dalšíma. Budu si užívat. Teď je pro mě R na prvním místě. A pokud se zvládnu zamilovat do někoho jiného, bude to fajn a pak všechno kolem skončí. Jen si musím dát pozor, aby mě milování s R nezničilo. Asi mi ta bolest, kterou budu cítit, jakmile se vyspí s jinou, bude stát za ten krásný čas s ním. Nevím co mezi námi je. Je to víc než přátelství, ale míň než vztah. Třeba se do mě zamiluje. Má mě rád. Alespoň to. Říkal mi, že právě proto, by bylo dobré friends with benefits, protože když ho znám, vím, že by mě nezklamal. Ale on neví, jak by bolel ten pocit, že se na něj věší ještě jiná.. Ale život je krátký. Měla bych žít. Ale taky si dávat pozor, na to aby se mi neubližovalo. Nebudu děvka. Ale když nemám vztah, můžu si dělat co chci!

EDIT 2.8.
Asi už vím co udělám. Víte, kurvy (jako vážně zaměstnání) mají často taky přítele. Ale odlišují sexuální život a osobní. A tak bych to možná přijmula. Mám ho strašně ráda. A asi jsem ochotná kvůli němu trpět. Asi určitě. Já nevím.. Chce mít možnost spát i s jinýma. Lepší to ale vědět, než doufat, ale tušit, že mě "podvádí". Možná bych mu řekla, že musí odlišovat sexuální a osobní život. A v tom osobní chci být jen já. Stejně nebude mít po prázdninách na jiné slečny čas. Nevím co mám dělat. Tohle je život. A já po něm toužím, i když bych ho chtěla jen pro sebe.

Nejspíš jsem se rozhodla. Není to správné. Ale mně je to jedno. Ublížilo mi už pár kluků. Trápila jsem se, brečela jsem, byla na dně. Ale nakonec jsem to zvládla,.. Když se zamiluju, vždycky je to špatný kluk. Chci se naučit být jako oni. Bitch. Bitch. Bitch. Je mi to už jedno. Bude to mé tajemství. Vždycky jsem byla uvnitř mě hodná a citlivá holka. Někdy jsem to jen nedávala najevo. Nechtěla jsem, aby toho lidé využívali. Strašně nerada jsem ubližovala lidem. Ale to mi zůstane. Budu mít něco jen s klukama, u kterých vím, že je nebude mrzet, když z toho nakonec nic nebude.

Úžasné přírody