Už asi vím, co mu dám k narozeninám

23. července 2013 v 13:31 |  z mého světa
Dneska R asi neuvidím, takže zbytečný den. Ba ne, není, ale stejně, je to takovej můj miláček. Konečně mám svoje štěstí. Zjistila jsem, že to je vážně citlivej kluk. Normálně by jste to do něj ale neřekli. Párkrát se zmínil o jedné slečně, která s ním pěkně zametla a to jsou to už skoro 3 roky. Takže myslím, že on nebude kluk na jeden sex. A taky se mi zdá, že se k sobě hodíme. Oba jsme bruneťáčci, oba nevypadáme nijak drsně, spíš tak roztomile. Našli jsme se, určitě!

Dopoledne jsem byla v Tescu, že si koupím kondomy. (Tak chápejte, už dvakrát se mi stalo, že kluk neměl, takže to raději beru do svých rukou, hah.) Ale místo toho jsem si koupila 2 tílka a u pokladny ochranu, pro kterou jsem šla, neměli. Pěkně mě tím naštvali, tak jsem zašla ještě do DM. Radši jsem vzala klasicky Durexky, které sice stály víc, ale zrovna v tomhle šetřit nebudu. Kdybych si koupila o polovinu levnější, ještě bych byla ve strachu, že sklouzne, praskne nebo já nevím co všechno. Tady si za kvalitku raději připlatím. I když už jsem zase bez peněz.

Jediný problém je, že mě mamka teď hrozně hlídá. Nikdy jí nevadilo nechávat mě doma na víkendy samotnou, ale teď řekla, že nekompromisně doma sama spát nebudu. Je jí jasné, kam bych šla, nebo koho bych sem vzala, když R bydlí 2 minutky pomaloučkou chůzí ode mě. A vidím na jeho okno. (Teď ho má otevřené, haha.) Ale zase, ono už je to jedno. Prostě u něj někdy zůstanu delší dobu navečer a ať se doma třeba zblázní. Nechápu, že si neuvědomuje skutečnost, že když s ním budu chtít spát, tak se s ním prostě vyspím a už bude jedno, jestli to bude ve dne, večer, nebo v noci a místo si také najdu. Kamarádka to má teď podobně, tak spolu spali už i venku. I když ti mravenci prý nic moc. Já to budu mít v pohodlí u něj v posteli a ještě při tom budu moct mávat k nám na balkon a křičet na mamku, že jsem si to stejně zařídila podle sebe. Chci ho. Když si vzpomenu na ten včerejšek, vím že jsem si v tu chvíli říkala, jak strašně s ním chci brzy spát. To jeho tělo na mém, ahh. Co na mém, spíš v mém..

Kdy je vůbec nejlepší sex? Po jaké době? Podle mě je to jedno, záleží na tom, jak dlouho spolu ještě zůstanete po sexu. A je důležité vědět, jetsli vám to klape v posteli. A ten měsíc a něco by byl ideální. Možná mu to dám k 18tým narozeninám, které má za chvíli. Pokud to do té doby vydržím, je to ještě přes dva, skoro ještě tři týdny. Už to mám celkem promyšlené. Něčím, buď z papírů, nebo něčeho nakreslím na chodník velkou 18. Zavolám mu, ať se vykloní z okna. Bydlí ve dvanáctém patře a má krásný přehled. Budu sedět u toho čísílka. Pak za ním přijdu, na ruce budu mít nakreslený dres s jeho číslem. A dám mu balíček, zabalený, ve kterém bude kondom. Ale zakážu mu to rozbalit. Že až večer, spolu. Kéžby mi to takhle pěkně vyšlo!

Má spolužačka měla přítele třičtvrtě roku a pořád vůbec žádný sex, nic. To už bych nezvládla, protože vztah je kamarádství + sex, podle mě. Teď jsou spolu už přes rok a já už se raději neptám. Je mu 18. A pořád drží, neskutečný. Vzhledem k našemu věku by jsme si, podle mě, měli užívat co nejvíc to jde. Protože budu litovat raději toho, co jsem udělala, než neudělala. A fakt, že nikdy nemáš litovat toho, co jsi udělal, protože v tu chvíli si to prostě chtěl udělat dokazuje, že to nikdy nebude chyba.

Dneska jdu za kamarádkou, kterou jsem neviděla už hrozně moc dlouho. Skoro dva roky už to budou. Má problémy s přítelem, je nešťastná a já jsem jediná, kdo je nablízku, tak jsem si s ní o tom dlouho psala a dneska se sejdeme. Řekla mi, že chápe, proč mě mají lidi tak rádi. Potěšilo mě to.

Skins
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luciiy. Luciiy. | Web | 23. července 2013 v 15:33 | Reagovat

Tak teď sem si naráz přečetla všechny ty tři člányk které si tu na blogu psala a.. ty vole ty tim psaním jednou vzrušíš i mě ! :DDDDD Moc vám to přeju !:D:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama