Nový pohled na věc

29. července 2013 v 20:52 |  z mého světa
Jsem v pohodě. Ne, vážně, jsem v pohodě. I když jsem si hrála se zapalovačem.. jen tak z nudy, nebylo to z deprese. Nevím proč jsem to udělala. Chtěla jsem vědět, jak to pálí. Ale nebudu to dělat, mám se ráda. Really.

Dneska jsem byla ráno s kamarádkou a odpoledne jsem šla za R. na tři hodinky Napsal jetsli nechci přijít, šla jsem s ním i s fotbalovým míčem, protože jsem byla zrovna venku. Smál se když mě viděl. ,,Už zase? Vždyť jseš holka!" ,,No a co?" řekla jsem a šla dál. Bavili jsme se jako dobří kamradi. Chovala jsem se jako vždycky. Něco zkoušel a já vlastně taky. Jeho jsem ale odstrčila a sama jsem mu jednou šáhla do kalhot. Proč? Těžko říct.

Asi jsem do něj ani nebyla zamilovaná, jen poblázněná. I když asi byla. Jen do jiného člověka, víte? Viděla jsem v něm někoho lepšího. Myslela jsem si, že je jiný. A poznala jsem, že není. Nevím, vztahy jsou fakt k ničemu, jendou mě to potká, ale asi na to teď kašlu. Zvládla bych kamarádi s výhodama? Nevím, možná. Zítra za ním zase jdu. Ale vzhledem k tomu, že mi řekl, že spal naposled s holkou, když jsem byla na dovolené, si říkám, že chodit s ním už nechci. A chci s ním být alepsoň fyzicky? Možná. Musím si to urovnat v hlavě. Vztahy už jsem zkoušela, tak to možná zkusím. Můj první to není, takže už o nic nejde. Taky si dělal srandu z lidí, co mají vztahy. ,,A budeme spolu až do smrti!" parodoval je. Nojo a já naivní si s ním tu budoucnost vážně představovala. Hrála jsem ale divadlo. ,,Panebože, s kým se to bavíš?" ,,Já nevím, holky takový prostě jsou, ale kluci ne. Hned se zamilujou." ,,Nikdy jsem neřekla klukovi, že ho miluju." ,,Ne? Ale mně jo! Že mě zbožňuješ." ,,Haha, to určitě." odpověděla jsem mu a v duchu si říkala, jak jsem byla zase naivní. Taky řekl, že byl zamilovaný jen jednou. A od té doby nechce vztahy.

Na druhou stranu, říkal, že ho nikdy holka neposlala do hajzlu. No, nedivím se, je fakt k sežrání. Co kdybych to udělala? Budu ho provokovat, ale ani na mě nešáhne.. to by taky šlo. Zase před ním budu tančit, ale žádné dotyky. Jen oči. Uvidím. Už tak se mě dneska ptal, proč mu nechci dovolit, aby na mě víc šahal, když mi zajížděl pod kalhotky, nebo se o to spíš snažil. Myslel si, že mám krámy. ,,Cože? Ne, nemám, jen prostě nechci." řekla jsem, praštila ho po několikáté do rukou a zapnula si knoflíček, který odepl. Chtěla bych, ale hlava říká ne. Uvidím, co mu dovolím. Jen si nesmím nechat ublížit. Ale už vím co je zač. A cítím se líp, že je to vyřešené a já v nic nedoufám. To bylo nejhorší.

Jeden kamarád kvůli mně brečel.. Protože jsem mu řekla, že je právě jen kamarád a že nic víc nejspíš nebude. Že chci chvíli pokoj. Taky mi pak řekl, že i když byl s jinou, myslel pořád na mě. Je do mě už dlouho zamilovaný, věděla jsem to. Podle něj, i když budeme kamarádi, spolu jendou budeme, protože si fakt rozumíme. Nechci mu brát naděje, ale ani mu dávat moc šancí. Ve čtvrtek pujdu asi do bazénu s klukem, do kterého jsem byla ,,zamilovaná" celý první stupeň a od té doby jsme se neviděli.

EDIT:
Napsala jsem R, že nechci aby na mě moc šahal. Bylo vidět, že ho to se*e, podle toho jak pak psal. To má ale chlapec blbý. Dohodli jsme se, že když vyhraje jednu hru, zatančím mu zítra ve spodním prádle. Umím být při tom sexy, minule se mu postavil. Ale měla jsem podmínku. Jen oči. Alespň to teď řídím já. A je to podle mě. A mám pocit, že tomu "šéfuju". Dámy a pánové, tomu se říká prohození rolí!

the hunger games gif | Tumblr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 •Pet!nka• •Pet!nka• | E-mail | Web | 29. července 2013 v 22:15 | Reagovat

Ve vztazích je to někdy hodně složité. Hodně. Tělo říká ano, mysl ne. To je na tom asi to nejtěžší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama