Jak jsme postoupili s R ve vztahu aneb dnešní rande

22. července 2013 v 19:51 |  z mého světa
Jsem nejšťastnější na světě. R se zranil při treninku, takže jsme nemohli nikam ven, ale šli jsme k němu domů. Zase jsme spolu byli kolem pěti hodin. On je prostě úžasnej. Projížděli jsme si i své mobily. Má tam mé obrázky a pak své. A videa se mnou a pak on a kamarádi. Ale zase je to jak kdyby i ten mobil byl jen o nás dvou.

Taky jsme sledovali Paula. No, v půlce jsme to nějak přerušili, protože se ke mně natáhl a začl mě líbat. Nejdřív jsme se líbali a různě se hladili přes oblečení. Plazili se po sobě, je neskutečný. Pak mi zajel pod kalhotky a začal mě hladit, následně zajížděl prsty tam a zpět.. Od nikoho to nebylo lepší. Docela přirážel a to je pro mě vrchol slasti. A jestli to takhle bude dělat i při sexu, tak to bude naprosto úžasné.

Potom jsme se dostali k tancování. Já tanec miluju, baví mě se vrtět a protože vím, že jsem při tom sexy, nevadí mi to dělat ani před ním. Líbí se mu to, dokonce to po mně chce. Sundala jsem si i kraťásky a s krátkým tričkem a kalhotkami tancovala. On byl za mnou, vrtěli jsme se spolu před zrcadlem. Udělala jsem si z něj tyč, a hrála si se svým zadkem, kterým jsem ho dráždila. Přirazil mě k zrcadlu a líbal. ,,Klidně bych pokračoval.." řekl, ale věděl, že už budu muset jít. Kvůli tátovi, nechtěla jsem vyvolávat zbytečné hádky. Vzrušila jsem ho, takže mu stál.

Můžu vám říct, že jsem ráno váhala, jestli vzít zase tu žiletku do ruky. Říkala jsem si, nohy jsou pořád dobrý, vlastně jako všechno. Holila jsem se včera ráno. Ale nakonec jsem si řekla, že to vezmu projistotu znovu. A ještě že jsem to udělala!

Tumblr | přes Tumblr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vaness . Vaness . | Web | 22. července 2013 v 23:08 | Reagovat

:-**
Áaa , jak koukám tak se nám oběma začíná pomalu , ale jistě dařit ^__^
Hrozně mě to baví číst :33 Sem za tebe ráda .
Vrrr , to musela bejt slast :3
To ten můj se mi eště do kalhot nedostal . Stydí se :D ale mě se to líbí . Takovej "andílek" :D :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama