Dalších nádherných 5 hodin

5. července 2013 v 22:36 |  z mého světa
Dneska další rande s R. ,,V kolik přijdeš domů?" ptala se mě mamka, když jsem ve čtyři odcházela a měla už skoro zbaleno na naší zítřejší cestu do zahraničí, stejně tak jako jsem pomohla zabalit nejlepší kamarádce, která jede s námi a právě v tuhle hodinu někde brouzdala se svým klukem, do kterého je také moc zamilovaná. ,,Nevím, tak do osmi budu snad doma. Jo, to asi jo, to mám čtyři hodiny. Kdyžtak napíšu." rozloučila jsem se a odešla.

S R jsme přišli naprosto stejně, šli si koupit Matonku (na moje doporučení příchuť hruška vybral se zavřenýma očima), protože doma nic neměl a šli jsme k němu (nejdřív byl v plánu basket, ale byl unavený z přípravy na fotbal). Pinkali si doma s míčem, já trénovala kolínka, nožičky, hlavičky (které jsme přejmenovali na čeličky - protože se dělají čelem), on mě pozoroval, což se mu líbilo, povídali si, poslouchali písničky, několikrát mi pochválil zadek a pak si pustili Paranormal activity, které jsme sledovali z postele. Ještě jsme se ani tolik nedotýkali, spíš leželi vedle sebe, povídali si a občas při tom dělali blbosti. Několikrát mě vylekal, povedlo se mu to a když jsem chtěla to samé zkusit já, začal se akorát hrozně smát.

Při konečné scéně se za mě posadil, abych byla blíž k obrazovce a nutiil mě se dívat. ,,Víš co jsem ti říkala včera? Že se schovám tady u tebe a už nikdy nikam neodejdu, aby mě to někde nepřepadlo." řekla jsem. ,,To by mi ale vůbec nevadilo." odpověděl a usmál se. Když seděl za mnou a dýchal mi na krk, uplně mnou projížděly elektrické šoky.

Vím, že má na těle místo (svaly na břiše těsně u trenek, nebo těsne pod gumou u trenek), kde je mu strašně příjemné, když mu ho někdo dráždí. Minule sebou úplně škubal, ale sám mi říkal, jak se mu to líbí. Už ani nevím, jak jsme se k tomu dostali. Pravděpodobně trénink hlaviček, když jsem stála nad ním, on ležel a pak jsem si na něj sedla. Zbožňovala jsem ten pohled, jak sebou škubal a jak se tvářil. Jak zavíral oči a usmíval se. Užívala jsem si to já i on. Byla to taková zajímavá masáž, která mu hrozně vyhovovala. Pouštěli jsme si při tom písničky a já se cítila úžasně. On také, to šlo vidět z jeho výrazu a těch zvuků, co z něj občas vypadly, hehe.

Pak si lehl ke mě do klína a já mu koukala do očí. On mě také. Kdybych nebyla tak blbě vzhůru nohama, políbila bych ho. Pak jsme si lehli do postele, povídali, skoro usínali a on mi dal pusu. Toho jsem využila, natáhla se k němu znovu a začala ho líbat. Líbá tak strašně úžasně. Všechno ve mně jásalo. Potom následovala další sladká pusinka a hraní s míčem. Pinkala jsem si, on mě natáčel a říkal ,,-Zdrobnělina- , zamávej mi!" Usmála jsem se a zamávala. Je na videu i to, jak jsem mu skoro urazila hlavu mojí nepovedenou nožičkou, shodila jeho plakát a postupně všechny kalendáře, které tam měl se svým týmem, které padaly jako složené domino. Strašně jsme se u toho smáli.

Pak jsem si dala na hlavu jeno Vans kepu. Fotil si mě, říkal mi, jak mi to sluší a jak jsem roztomilá. Zase jsme si tak různě hráli, pinkali, povídali, poslouchali písničky a najednou bylo devět hodin. Mezi tím jsem naštěstí napsala domů, že přijdu později. Opět jsme spolu strávili pět hodin. Pět nádherných hodin. Každý kluk mě začal nudit po pár minutách, až na pár vyjímek, ale stejně jsem s žádným nevydržela tak dlouho spolu. Je boží. Úžasnej. Skvělej. Když jsem ho dřív potkávala na zastávce, nikdy by mě tohle nenapadlo. Jsem šťastná a snad to má budoucnost.

K večeru, kolem té deváté mě šel doprovodit, dal mi pusu a popřál, ať si užiju Itálii. Bude mi ty dva týdny chybět. Doma to bylo zase podobné jako předevčírem, tátovi prostě vadí, že už nejsem jeho holčičkou. ,,Jsi nějaká divná poslední dobou, chováš se divně. Asi ti něco neprospívá, hm? Budu se nad tím muset zamyslet." řekl mi. Ať si zvykne, já se R nevzdám.

REACH FOR THE SKY

dream #M♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luciiy. Luciiy. | Web | 6. července 2013 v 17:39 | Reagovat

Proč by ses ho měla taky vzdávat, krásný..přeju vám to oboum:))

2 Vaness . Vaness . | Web | 6. července 2013 v 19:13 | Reagovat

Wow :O Já věděla , že to přijde :33
Muselo to bejt úžasný . Snad už budeš mít jenom samí štěstí :-** Jen tak dál :)

3 Nana Erruk Nana Erruk | Web | 7. července 2013 v 23:45 | Reagovat

ježiš to je hezký. hodně štěstí:) bude potřeba.. a přeju vám to:)

4 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 14. července 2013 v 7:58 | Reagovat

Tak to je úžasný... nemám slov :) tohle je prostě láska ;-)

5 Terr / terr-inka.blog.cz Terr / terr-inka.blog.cz | E-mail | Web | 14. července 2013 v 10:36 | Reagovat

Jéé vy jste sladcí!:)
S přítele jsme tohel zezačátku vpodstatě také zažívali:)
Teď už to bude rok a nevyměnila bych ho!:)
Tak doufám že Vám to vyjde!!! :)

6 dommi ^__^ dommi ^__^ | Web | 14. července 2013 v 12:18 | Reagovat

na blogu mám duležitý článek :) prosím podívej se

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama