S klukama je to těžké

1. června 2013 v 20:22 |  z mého světa
Omluva neznamená, že jsi slabý, ale že je pro tebe váš vztah cennější, než tvoje ego.

Pro mě vztah s K byl. Já za ním vždycky přišla. Ale on ne. Právě díky téhle větě, co je výš, mi došlo, že pro něj byl důležitý jen sex. Abych řekla pravdu, nelituji toho, že jsem s ním spala. Už ze začátku jsem měla strach, že třeba udělám chybu, i když jsem se přesvědčovala, že ne. Ale neudělala jsem jí. Jsem ráda, že to takhle bylo. To, že to skončilo je jiná věc. Není to chyba, asi to tak má být. Je to jen odrazový bod k tomu, se pohnout dál. Skutečně se teď ignorujeme, ale já už za ním lézt nebudu. I když mě to hrozně láká, napsat mu, dělat jako že nic, snažiit se to slepit. Ale nebudu ze sebe dělat ubožačku, protože mám navíc.

Neudělám radost ani A, abych se s ním vyspala. Když mi tehdy ublížil, mým cílem bylo, donutit ho mě znovu chtít. A po tak dlouhé snaze, bych to jen tak zahodila a dala mu, to co chce? Ne, sebevědomí mi zvýšil. Už se necítím jako ublížená holčička. Cítím se jako silná holka! Vím, že teď mám navrch já. A on ví, že udělal chybu. Ve škole se na mě skoro nepodívá, jak kdyby se bál. Ale na facebooku je hrozná hvězda. Baví mě ho provokovat, ale šanci tehdy zahodil.

Také jsem se dozvěděla, že ke mně můj nejlepší kamarád T. něco pořád cítí. Už je to několik měsíců, od minulého září, co jsme se poznali. Je to dokonalý kluk, ale má to háček, prostě mě nepřitahuje tak, jak by kluk měl. Asi tak, jakoby to byl můj brácha, prostě rodina. Říkám mu skoro všechno, smějeme se blbostem, ale tohle nejde. Od jeho nejlepšího kamaráda vím, že chce zase něco zkoušet. Zítra spolu máme jít ven, tak už to musí na férovku pochopit, i když to třeba bude bolet. Já ho chci prostě jako kamaráda. Říkám mu to stále, ale on pořád bojuje. Strašně mě mrzí, jestli kvůli mě trpí. Řekl mi, že jsem jediná holka, se kterou to myslí upřímně, na kterou neskouší žádné podrazy. Dřív mi složil i básničku. Dokonce se mi snaží pomáhat, i když jsem byla úplně na dně z K. A to musel tolik trpět, viděla jsem to na něm. Když jsme si o tom povídali, snažil se mi pomoct, ale podle obličeje jsem viděla, že trpí se dvěmi věcmi. První je ta, že trpím já. A druhá je ta, že mu popisuji, jak miluji někoho jiného. Když jsem tohle viděla, rozhovor jsem ukončila. Jeho ale pak zase mrzelo, že jsem si s ním o tom nepromluvila a doslova mě k tomu přinutil, i když ho to opět bolelo. Taky vím, že si vzal jeden večer domů holku, protože byl úplně na dně, kvůli mně. Hrozně se s ní opil, ale nevyspal se s ní. Pozvracela mu byt, pak jí schoval pod postel a měl hrozný průšvih. Byl na dně kvůli mně. A to nechci, ale co mám dělat?

A poslední bodík, zase si píšu s jedním neznámým. Zdá se mi jako super kluk, takže se s ním určitě sejdu. Na fotkách mu to sluší, vypadá sympaticky, máme dost společných přátel. Včetně jedné slečny ze školy, která mu řekla "že mám kluka". Tak se mě na to zeptal a já mu řekla pravdu, že už ne, řekla jsem proč a popovídala si s ním o tom. O nějakou dobu později jsem se dozvěděla, že jsem se s ní údajně bavila a potvrdila jí, že mám. Ironií je, že jsem jí nikdy neřekla víc, než "Ahoj.". To, že "mám kluka" musela mít jako starší informaci od mé kamarádky. Ale nechápu, proč si takhle vymýšlí dál. Tak jsem se na to kamarádky zeptala, co jí řekla a ona mi odpověděla, že nic, jen že si s tím neznámým asi píšu. A že mě musí varovat, že mě bude chtít jen na sex. Ráda si lidi poznám sama. Už jsem celkem poučená a člověk nic nezjistí, pokud to nezkusí. Ptala jsem se, proč si to o tom sexu myslí a ona mi řekla, že podle toho, co psal jedné holce. Abych pravdu řekla, taky jsem kolikrát psala různé věci klukům, když jsem na to zrovna měla náladu. Ale pak mě to hned přešlo. A on mi píše teda úplně jiným stylem. Poznám si ho sama, nemám ráda tohle soudění. Řekla jsem mu to, co jsem se dozvěděla a on mi říkal, že takový vážně není a ať si ho poznám sama. Vím jistě, že neudělám chybu, i kdybych šlápla vedle. Chyba by byla, jít pořád rovně a nic nezkusit. Sex k životu patří a já nebudu čekat jako zasněná princezna, jakoby se mi měl K vrátit do života. Já už ho tu nechci. Trápit se nebudu.

Tumblr_lxx66zogs61ql28yko1_500_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vaness . Vaness . | Web | 2. června 2013 v 16:47 | Reagovat

Ten citát na začátku :'OO

Wow , hlavou se mi teď honí tolik myšlenek . Na Kubu rozhodně ser . Sice já mám momentálně co řikat , ale nechci aby ses trápila . Ty se trápit nesmíš ! Už další bolest mít nesmíš! Máš jen jeden život tak se netrap kvůli takovýmu debilovi kterej se ti ani sám neozval a chtěl tě jenom na sex
Tomu bejvalýmu klukovi bych taky nedala . Jestli už jednou ublížil , ublíží znova . Takže od něj taky ruce pryč .
A tomu kamarádovi co k tobě něco cejtí ... teď sem nějak v podobný situaci . Strašně se bojim mu ublížit .  Ale chodit s někym koho bereš jenom za kamaráda fakt nemá cenu . Sice ho to chvíli bude mrzet , ale lepší než aby ses potom kvůli tomu užírala dost .
Drž se lásko :-**

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama