Rande v dešti, za pár hodin

25. června 2013 v 13:36 |  z mého světa
Tak už za pár hodin, rande s R. Nikdy se mi nikam s klukama nechce. Je to zvláštní, ale je to tak. Buď dostanu strach, nebo se objeví plán, který se mi zdá lepší a tak to většinou je. Někdy je to jen odpoledne v posteli a sledování seriálů. Vždy vymýšlím výmluvy, proč nejít. Výdy hledám důvody, proč nejít. Naposledy jsem jednomu klukovi dokonce řekla, že u nás hrozně prší a vymýšlela si, že se nemůžu dostat na metro, protože nejezdí autobusy. Jsem hrozná. Příště bych asi měla na rovinu, ale vím, jak to bolí.

I když A. jsem to teď na rovinu vlastně řekla. Že jdu s někým jiným. A také, že my spolu už nikdy nebudeme. Je legrační, jak se snaží. Dodává mi tím sebevědomí. Dokonce napsal, že je to zase jako tenkrát. Nejdřív to totiž bylo tak, že za mnou lezl asi třičtvrtě roku a já ho pořád ignorovala. Nechtěla jsem ho. Pak mě okouzlil, já se zamilovala a on mi ublížil. A jak ubíhaly měsíce, najednou se rozhodl, že jsem to zase já, koho chce. Já ale nezapomínám, takže smůla pro něj.

Dnes skutečně prší, celý den. Ale to mi nebrání v tom, abych šla, nejsem holčička z cukru. A i tak se moc těším. Naštěstí mám teď i dobrou pleť (ťukťuk) a tudíž si na ní nemusím nic patlat. Linky už moc nenosím, takže si vystačím s voděodolnou řasenkou. Výhodou je, že i když spolu budeme poprvé venku, už jsme se několikrát viděli. A navíc, déšť má i své výhody. Může to být romantické. A třeba bude. Dnes hledám jen klady. Důvody, proč nejít totiž ani nejsou. Ani nemám moc strach. Přitom mi tolik záleží na tom, aby to bylo krásné. Líbí se mi už dlouho. Toužím po něm už dlouho. A to, že já se mu také dlouho líbím, jsem netušila. Moc se těším, i když jsem teď v posteli zabalená do peřiny a suším se, jelikož jsem už dnes pořádně promokla.

Strašně moc bych si přála, aby mě venku políbil. Při té představě mi běhá mráz po celém těle, ale nechci po něm vyjíždět první. Asi zkusím alespoň nějaké náznaky. Bavím se s ním o všem možném. Není jako ta ostatní nadržená prasata. A přitom je tak sexy. Také roztomilý. Krásný úsměv. A je to sportovec, přesně můj typ.

(Říkala jsem, že nemám strach? Už to na mě lehce leze. Ba ne, to si nesmím říkat. Nahodit úsměv a pořádně mu pomotat hlavu!!)

KOLEM 18TÉ HODINY, NA MĚ MYSLETE PROSÍM, MOC BYCH SI PŘÁLA, ABY TO VYŠLO.

imgfave - amazing and inspiring images
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vaness . Vaness . | Web | 25. června 2013 v 14:17 | Reagovat

Páni :O Už za tři a třičtvrtě hodiny :3
Toho deště se neboj , jak píšeš ... může to bejt pěkně romantický ;)
Neměj strach . Nějak to určitě dopadne :))Hodně štěstí , budu na tebe myslet :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama