Vztah jde do kytek

9. května 2013 v 21:21 |  z mého světa
Mám jeden přívěsek na krk, je to symbol oka, který má odhánět všechno zlé. Nenosím ho venku, ale když mám špatnou náladu, nasadím si ho a zřejmě psychika způsobí, že je mi lépe. Protože tomu věřím. Uvědomila jsem si jednu věc. Pro Kubu ta noc neznamenala to, co pro mě. Lépe řečeno, po ní necítil to samé co já. Jinak by psal. Ozval se. Už mě jednou dostal, tak proč se snažit dál. Myslí, že mě má jistou, ale to se plete. Nikomu nepatřím. Chtěla bych, ale také bych si přála, aby se o mě zajímal. Aby mu na mně záleželo. Možná chci příliš.

Nebudu se s ním rozcházet, to rozhodně ne. Protože to co k němu cítím, není jen přátelství. Znamená pro mě hodně, ale nedovolím, aby znamenal vše, nebo aby mě ovládal. Tak nějak cítím, že on by mě měl nejraději jen na sex. Po tom netoužím, já od toho chci víc. Základní cihlou vztahu je důvěra. A tu on ke mně nemá. Nevěřil mi, když jsem byla s klukama, nevěřil, že jsou to opravdu jen přátelé. Chybí mi a bolí mě myslet na tu noc. Ale nelituji toho, protože jsem to tak chtěla. A třeba se vše zpraví. Třeba začne psát. Třeba se to změní. A třeba jsem paranoidní. Ale copak je tohle vztah?

Pokud se neozve, neudělám první krok. Je na facebooku, ale nenapíše. Mrzí mě to. Nechtěla jsem být jen pouhou hračkou. Nebudu se ponižovat. Jestli si mě chce udržet, může. Ale to by musel chtít. Nebudu s někým, kdo nemá zájem. Seznamuji se s jedním, zdá se lepším. Je starší, mohl by mít rozum. Zítra jsme spolu měli někam jít. Ale já nepůjdu, i když to mělo být kamarádské. Zatím mi to nepřijde jako nejlepší nápad, ještě chvíli počkám. Ale trápit se kvůli Kubovi nebudu. Nesmím.

Když jsem dnes byla běhat, opět jsem se odpoutala. Od problémů, od tohohle všeho. Od pocitů, co se ve mně perou. Chci být statečná. Bolí to, ale už méně. Ten pocit, když vidím, že mi může napsat, ale neudělá to. Že si třeba píše s někým jiným, ten mě trápí nejvíce. Pokud se na mě vykašle, zvládnu to. Protože jestli mě zvládne opustit, najdu si někoho, kdo to neudělá takhle rychle. Někoho, kdo si mě bude vážit. Pro koho budu štěstím.

Large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vaness . Vaness . | Web | 10. května 2013 v 13:18 | Reagovat

Mrzí mě to , že ti nepíše :// Znám ten pocit jak moc to bolí . Tohle je snad nejhorší co může bejt .. ignorace , když nevíš na čem seš .

Držim palce a rozhodně se neponižuj ! :))

2 dui' dui' | Web | 10. května 2013 v 15:40 | Reagovat

přeju ti at se ti daří, a at se ozve.

3 Infinity Infinity | Web | 10. května 2013 v 19:42 | Reagovat

Je mi líto, že tohle musíš zažívat. Určitě si nezasloužíš, aby se k tobě takhle choval. Máš na lepšího. Dej šanci tomu druhému.. Ale asi se mi to říká lehce, když miluješ Kubu..
Držím palce, aby se ti ozval a aby se mezi vámi všechno srovnalo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama