Trápení je nesmyslné

20. května 2013 v 19:39 |  z mého světa
Včerejší večer byl zase hodně depresivní. Vážně hodně. Měla jsem pocit, že jediný koho chci, je K. Ale tyhle stavy musíte ovládnout. Opět jsem málem udělala nějakou blbost, ale došlo mi, proč do toho znovu padat? Raději jsem si šla lehnout, protože ráno je vždy lépe.

Taky bylo, ale na chvíli. Napsal mi K., ptal se, jestli už jsem spala s někým dalším. Řekla jsem, že ne a zeptala se ho na totéž. Řekl mi, že ano. Najednou se mi chtělo strašně plakat. Věděla jsem, že vlastně může, vždyť spolu nejsme, ale přesto jsem mylslela, že tohle je můj konec. Představila jsem si, jak líbá jinou, jak je jiná holka na mém místě. Jak ho líbá a jeho úsměv patří jen jí. Měla jsem to být jen já. Říkala jsem si, že mě určitě nemiloval, teď mi to dal najevo dost jasně. O chvíli později se vyjádřil, že nespal. Takhle blbou srandu si ze mě už dlouho nikdo neudělal. Vše ve mně bylo sevřené. Skoro jsem nedýchala.

I tak mi ale došlo, že nemá cenu se trápit. Až potkám perfektního kluka, tak ho potkám. Dnes jsem se o všem bavila s nejlepším kamarádem, vypadal, že mu pořád trošlku ubližuje, když mluvím o jiných klucích. Třeba ke mně stále něco cítí. Takže bych v tomhle měla zbrzdit. Je to kluk, s kterým se směju jako blázen, dělám pitomosti a společně trapčíme v metru. Vlastně všude. Jako brácha! Je to dokonalý kluk, ale pro mě je to stále kamarád.

Také jsem si byla zaběhat, aby to ze mě trošku spadlo. A vím, že si zasloužím něco lepšího. Proto jsem začla pochybovat, jetsli je dobré chodit vůbec v pátek za A. Dřív byl má láska, kvůli které jsem se hodně natrápila. Můj cíl byl, mu dokázat, že o hodně přišel, když se na mě vykašlal. To se mi povedlo. Teď mě chce do postele. Ale možná by byla lepší pomsta, se na něj vykašlat, než si s ním užít jendnou. Protože jemu by možná i stačilo, mě prostě dostat. Nejde mu o žádný vztah, sám mi to říkal. Musím si to vše ještě promyslet, nechci dělat zbytečně blbosti.

Nakonec jsem se nejlepší kamarádce svěřila, ta mi to výslovně zakázala. Stejně jako před rokem a já pak litovala, že jsem ji neposlechla. Je to můj život, jen se musím naučit, přijmout následky. Když něco v danou chvíli chci, může mi to ovlivnit budoucnost, na to nesmím zapomínat. Někdy totiž dost zásadně.

Tumblr_ml5xhtc3mt1qmi5uao1_500_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chemical Angel Chemical Angel | Web | 20. května 2013 v 20:40 | Reagovat

Nato sú kamaráti aby si pomáhali a avipočuli ťa aj v najťažších chíľach ked jedného máš nikdy niesi sám! ♥ :)

2 N* N* | Web | 20. května 2013 v 21:48 | Reagovat

S A. nespi. Nedělej takovou blbost jako já.. vyspíš se s ním a on zmizí. Jen tak s dobrým pocitem, že tě dostal

3 Adrienne Adrienne | Web | 21. května 2013 v 16:01 | Reagovat

ahoj krásný článek :)) ..včera jsem si založila nový blog ale ještě s tím nějak moc neumím ale tak doufám že časem se to rozjede..prosím okomentovala bys mi článek ?:) pravidelně bych navštěvovala tvůj blog ale ty můj taky :))

4 Vaness . Vaness . | Web | 21. května 2013 v 17:34 | Reagovat

Nemáš vůbec zač   <33 já tobě taky děkuju :)

- Bože .. to je teda blbej vtip . Ani si neuvědomuje jak ti ublížil .
Tohle podobný se mi stalo před tejdnem . Jeden kluk ( teď můj  kluk ) mi napsal , že miluje svou druhou polovičku ale přitom si  jenom dělal prdel -___- i tak sem z toho měla infarkt -_-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama