Musím jít dál

30. května 2013 v 19:53 |  z mého světa
Všechny páry bych kopla. I když jim to přeji, tak závidím. Taky bych si to přála. Problém je, že ne jen tak od někoho. Pokaždé, když si na K. vzpomenu, chce se mi brečet. A to je vlastně pořád. Ani stejným autobusem už nejezdí a to kvůli mně dřív chodil skoro pozdě.

Když jedu mhd, vzpomenu si na něj, jak jsme se tam vídali. Vlastně jsme se tam i poznali, ještě před dvěmi lety. A pak znovu, napodruhé, opět v autobuse a začalo to. Když jdu kolem aut, myslím na to, jak jsme se líbali opření u auta. Když jdu k nejlepší kamarádce, vidím to zábradlí o které mě opíral a líbal mě. Sahal na nohy, povídal si, smál se. Když vidím kluka, co má na sobě něco podobného, vidím jeho. Když ležím u sebe v posteli, vidím tam jeho. Když vstanu z postele, vidím jeho. Kamkoli se podívám. Je všude.

Včera jsem si říkala, že by to byl kluk, o kterého bych se postarala. Kdyby mu bylo zle, byla bych u něj, pomáhala bych mu, nevykašlala bych se na něj. Strašně mi chybí ten úsměv. Říkala jsem si, kdyby najendou nastopil na stanici, šel ke mně a choval se jakoby nic, co bych dělala? Za ten polibek bych dala cokoliv, ale pak by to bolelo ještě víc. Musím se vzpamatovat. A pokračovat dál, lepší cestou.

Ve škole se stále směji. A když se mi v očích objeví slzy, je to proto, že přeci zívám. Nechci aby viděli to, co se mnou udělal jeden kluk. Nechci, aby viděli to, jak to bolí. Stále budu ta veselá holka, co jde dál. Ale nebudu si na to hrát, protože já to překonám, doopravdy půdu. A tuhle kapitolu definitivně opustím. Je to banalitka, oproti tomu, co jsem už zvládla, takže to nesmí být problém.

Velký
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vaness . Vaness . | Web | 31. května 2013 v 14:22 | Reagovat

True story bro .
Ten hroznej pocit když sou okolo tebe všichni štastně zadaný a líbaj se před tebou na každym roku :D ://

Taky se ve škole jenom směju . Stejně by mojí bolest nikdo nepochopil . Ikdyž vlastně bych měla bejt šťastná . Nějak nejsem .
Fuck this shit .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama