Nevím co teď

17. března 2013 v 17:53 |  z mého světa
On je ten pan dokonalý? Aha. Že bych se zase spletla? Pokud se tohle nevysvětlí, tak už asi nic. Ne, chyba, vlastně všechno. Vyšlo by najevo, že jsou všichni stejní pitomci. Podle S. prý řekl, ať táhnu do prdele. A proto mi píše? Proto mi píše básničky, proto mi píše co dělá a plánuje se mnou? Děkuji pěkně.


o pár hodin později

Od jeho nejlepšího kamaráda vím, že to neřekl. ALE! Prý si myslí, že chce víc holek.. že osahává ostatní. No, ale zase na druhou stranu se mnou Dan docela flirtuje. Co když mi to říká proto, že mě chce taky? Jendou mi řekl, že mu Tomáš bere všechny holky a jeho to sere. Kdyby to byl jeho nejlepší kamarád, řekl by to na něj? Nebo jsou to lži?.. Nevím.. Nechce se mi věřit, že by byl Tom takovej.

o pár hodin později

Tak samozřejmě že takový není. Mluvila jsem s ním o tom, respektive se psala. S. si to vymyslel. Řekl mi to Tomáš a pak i on sám. Aha! Vlastně by mi to neřekl jen napsal, že je z toho teď Tom mimo a tak se přiznal, že to byla jen nějaká narážka. S tím že chce víc holek nevím, ale já věřím jemu.


156083_282555375208763_2100905135_n_large

o další asi hodinku později

Je to zlato. A nenechám si ho vzít nějakými pomluvami. Mám ho hrozně ráda.. ať už jako kamaráda, nebo na vztah. Je vážně jiný, já se nespletla.

o asi minutu později

Proč mi Dan píše, že tam dal někomu pusu? Hlavně že on se mnou flirtuje. Lže snad? Chce to zkazit? Někdo je tu svině. Nemá to být jeho nejlepší kamarád? Proč mi to říká? Tolik otázek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama