Březen 2013

Nejlepší kamarádka a láska v jednom

29. března 2013 v 16:07 z mého světa
Tak jo, je to ještě horší. Měli jsme jít ven v pátek, ale nevyšlo to. Nemohl, kvůli tomu, co se děje doma. Na sobotu jsem plánovala něco jiného. Ale snad stihnu všechno. Prý by mu pomohlo, kdyby se z toho mohl vyzpovídat. A já mu přeci slíbila, že tu pro něj budu. To by přátelé měli být. Nevím co jsem. Nejlepší kamarádka a láska v jednom. Nejspíš. Ba ne, určitě. Vím co psal mojí nejlepší kamarádce. Že se do mě skutečně zamiloval. Když mi naposled neschvalovala kluka, ale já si nedala říct, dopadlo to tak, že jsem se trápila ještě půl roku. Chyba. Rok. Jeho mi ale schvaluje.

Tumblr_miqu7mrdrv1qhee6co1_500_large

Přátelství, nebo něco víc?

26. března 2013 v 22:11 z mého světa
Tomovi se něco děje. Vím co, a je to špatný. A je to jediný člověk (ještě s nejlepší kamarádkou a rodinou) za kterými bych dojela až na konec světa, aby jim bylo líp (a že on bydlí fakt daleko a já cestovat valkem skutečně neumím).

Is it love? Or huuge friendship?

Tumblr_m9prgcyzrw1r8xomgo1_500_large

Měla bych co ztratit

24. března 2013 v 19:50 z mého světa
Bylo by divný, kdybych řekla, že je na mě moc perfektní a moc hodný? Zdá se mi to tak zvláštní, jsem z toho lehce zmatená. Já nevím. Byla jsem zvyklá, že kluci vyjíždí po mě. To, že mi sahali bůhví kam už na prvním rande mi vadilo, ale já nevím. Chci aby měl post nejlepšího kamaráda nebo kluka? Změnilo se teď něco? Doprčic. Řekli jsme si, že to necháme volně plynout. Ale taky mi řekl, že to co ke mě cítí je láska. Myslím, že takhle je to nejlepší. Cítím se volná, ale přesto vím, že mám někoho, do koho mám velkou šanci se zamilovat. Možná jsem. Nebo ne? Vím, že když jsem ještě nevěděla co ke mě cítí, přitahoval mě víc. Nevím co chci, to je můj problém. Ale vím co nechci, nechci zklamání. Bojím se toho, že bych měla co ztratit a bojím se, že by se to stalo. Ale musím žít, tohle je život, nebudu myslet na konec, když není ani začátek. Nebudu cukat, jen se nikam nepohrnu.

o pár hodin později

Skutečně mě děsí. Svěřila jsem se mu. S tím kdo jsem byla. S tím jaké jsem měla problémy, že jsem si ubližovala a skoro se zničila. S tím, že jsem přežila vlastní smrt. A co mě na tom děsí? Že mě pochopil. Nezačal si ze mě dělat srandu, nic. Řekl mi přesně to, co včera večer, když to špatné o mé minulosti ještě nevěděl. Že mě má rád takovou jaká jsem a je rád, že si věříme a jsme otevření. Zítra mi chce ještě něco říct. Vždycky jsem chtěla kluka jako on a teď? Ví kdo jsem i kdo jsem byla. Ví o mě i ty nejtrapnější věci, to že ráno sleduju Pokémony v 16ti letech, haha. Ale smějeme se spolu. Když ho vidím, skočím mu na záda. Nehraju si na nic. Nemusím. Nechovám se kultivovaně i když to tak umím. Můžu s ním být svá. Veselá. Říct mu to, když mi brácha lije Kofolu do krku a já se při tom dusím a všechno kolem poprskám, říct mu jak skáču po posteli na ranní budíček, nebo s ním dělat venku to, co s nikým jiným. (Teď si nemáte představovat erotické vymoženosti, ale spíš něco jako - skutečně se bavit -) A přesto z toho mám strach.

116370073615633c9fl_large

T. je tím kým jsem myslela

23. března 2013 v 14:44 z mého světa
Tomáš je fajn kluk a je tím kým jsem myslela. Dneska máme rande, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Beru ho jako jednoho z nejlepších kamarádů. Ale nebylo by fajn mít nejlepšího kamaráda a kluka v jednom? Vím, že je do mě blázen.

Jak to vidím večer?

Jsem maličko zmatená z toho všeho. Pravda je, že jsem po něm na konci vyjela já. Teda on mi dal pusu, ale já ho začala líbat. Ale když mě držel za rku, chvílema tam bylo takové to ,,brnění". Víte co myslím? A hlavně, škádlí mě jako nejlepší kamarád a přitom píše básničky. Tohle já potřebuju. Nevýhoda je ta škola, chodíme na tu stejnou. Třikrát týdně se vídáme na angličtině, ale to je snad v pohodě. Uvidíme jak to půjde. Bydlí hodně daleko a kvůli mně sem přes hodinu jede, což obdivuju. Pak večer hodinu zpět. Já stále nevím, jsem zmatená. Hned jak jsem ho políbila, cítila jsem, že je něco špatně.
Tumblr_mk05yb8qvj1qkni4co1_400_large

Nevím co teď

17. března 2013 v 17:53 z mého světa
On je ten pan dokonalý? Aha. Že bych se zase spletla? Pokud se tohle nevysvětlí, tak už asi nic. Ne, chyba, vlastně všechno. Vyšlo by najevo, že jsou všichni stejní pitomci. Podle S. prý řekl, ať táhnu do prdele. A proto mi píše? Proto mi píše básničky, proto mi píše co dělá a plánuje se mnou? Děkuji pěkně.


o pár hodin později

Od jeho nejlepšího kamaráda vím, že to neřekl. ALE! Prý si myslí, že chce víc holek.. že osahává ostatní. No, ale zase na druhou stranu se mnou Dan docela flirtuje. Co když mi to říká proto, že mě chce taky? Jendou mi řekl, že mu Tomáš bere všechny holky a jeho to sere. Kdyby to byl jeho nejlepší kamarád, řekl by to na něj? Nebo jsou to lži?.. Nevím.. Nechce se mi věřit, že by byl Tom takovej.

o pár hodin později

Tak samozřejmě že takový není. Mluvila jsem s ním o tom, respektive se psala. S. si to vymyslel. Řekl mi to Tomáš a pak i on sám. Aha! Vlastně by mi to neřekl jen napsal, že je z toho teď Tom mimo a tak se přiznal, že to byla jen nějaká narážka. S tím že chce víc holek nevím, ale já věřím jemu.


156083_282555375208763_2100905135_n_large

o další asi hodinku později

Je to zlato. A nenechám si ho vzít nějakými pomluvami. Mám ho hrozně ráda.. ať už jako kamaráda, nebo na vztah. Je vážně jiný, já se nespletla.

o asi minutu později

Proč mi Dan píše, že tam dal někomu pusu? Hlavně že on se mnou flirtuje. Lže snad? Chce to zkazit? Někdo je tu svině. Nemá to být jeho nejlepší kamarád? Proč mi to říká? Tolik otázek.

Vím co teď

16. března 2013 v 16:11 z mého světa
Vážně jsem byla pitomá. Tomáš se mi vždycky líbil, takže do něj půjdu. On je ten pan dokonalý, který na mě čeká. Na něj myslím, on mě dostává a dostal z toho šílenství kolem Aleše. Už je tu někdo jiný, někdo kdo mě chytí za ruku. Je mi podobný, mám pocit, že mu můžu říct skoro vše. Je tu pro mě.

Pár lidem jsem řekla o mých dřívějších problémech s anorexií a také si uvědomila, že pravé přátelství neexistuje, pokud toho člověka neznáte celý svůj život. Alepsoň si to myslím. Mám nejlepší kamarádku a hodně přátel, s kterými se směji. Ale upřímně, to co mám s nejlepší kamarádkou nejde zízkat s nikým jiným. Holky jsou falešné, všechny se navzájem pomlouvají, kluci jsou na kamarádství lepší.

Tumblr_mevhjnfyry1rl2fxpo1_500_large

Nech mě už být a nedělej mi to těžší

2. března 2013 v 13:14 z mého světa
Ten kretén začal hrát na city a posílat mi romantické písničky, píše mi dlouho po půlnoci.. Bože, je tak sexy a asi mě vždycky bude přitahovat. Když ho vidím, nevím co dělat. Bolí to, pořád. Nemůžu se ani usmát, nejde to, je ve mě tolik pocitů. Ale ne Aleši, ke mě už se nesmíš dostat. Hlupák chyby neopakuje. Nebudu je opakovat, já ne. Nejsep hlupák. Tomáš mi básničky píše sám. Má rád mě, ne jen mé tělo, nohy a celkově můj vzhled. Na co ještě čekám? Je to snový kluk. Můžu se před ním smát jak blázen, plácat blbosti, bavit se. Být sama sebou. Dokážu si představit, že bych se vedle něj vzbudila, nenamalovaná a on by se na mě usmál a řekl mi, že jsem krásná. U Aleše si to nedokážu představit. Možná ano, ale jen proto, abych mu dala. Tom je jako já, nesměje se mým snům. Je to jedno, jemu stačí jen to, že je se mnou. I můj pejsek ho má rád, haha. Ještě na mě nic nezkusil, od jeho nejlepšího kamaráda vím, že se bojí. Odmítnutí? Nejspíš. Sama nevím co bych dělala.. a nevím proč, proč pochybuji. Pořád řeším Aleše. Nesmím.. je to rok. A mě to stále nepřešlo. Ale už jsem na tom mnohem lépe. Až se budu líbat před ním s jiným klukem, jen ať ho to bolí. Bude mě to bolet taky, za něj. I když je to parchant. Jen ať žárlí.., ať mě vidí. Ať mě vidí šťastnou, bez něj! On už mě nebude držet, musím se odpoutat.

A kruci, chce mi koupit nové kalhotky, protože mi jedny dřív vytahal. Furt mi je tahal dolů a já se s ním tehdy prala. Řekla jsem ano, protože mi je dluží. Ale vím, že když půjdu, vleze ke mě do kabinky... A nejsem si úplně jistá, jestli je to dobrý nápad..